Exkluzívne byty

V rodinnom dome v Rači

Dom sa nachádza v čarovnom prostredí Rače na Stupavskej ulici a byty sú v stave holobytu. Ide o veľmi príjemné bývanie v prostredí plnom zelene len 100 m od lesa. 

V okolí bytového domu sa nebude stavať, čo zaručuje nádherný výhľad a zároveň pokojné prostredie uprostred prírody no zároveň len na skok do mesta. 

V dome sú len 3 byty, na každom podlaží sa nachádza jeden. Každý z bytov má samostatný vstup, balkón, pivnicu, garáž a parkovacie státie vo dvore. Prístupová cesta k domu je asfaltová, pravidelne v zime udržiavaná.


Byt na 1. NP – 3 - izbový:

128,44 m2 - celková výmera

6,23 m2 - balkón

11,24 m2 -  pivnica č. 1

26,24 m2 - garáž č. 1 

+ parkovacie miesto pre auto vo dvore

 

Byt na 2. NP – 4 - izbový:

128,10 m2 - celková výmera

6,23 m2 - balkón

10,56 m2 - zadný zasklený prechod 

25,33 m2 - pivnica č. 3

26,00 m2 - garáž č. 3 na 1 NP

+ parkovacie miesto pre auto vo dvore

 

TECHNICKÉ VYBAVENIE:

a/ Alarm, elektronický video vrátnik, poštová schránka.

b/ Hliníkové okná a dvere vchodové 3-sklo zn. Aluron. Vonkajšie elektrické žalúzie Z90 na celej čelnej strane a na oknách ľavej strany domu.

c/ Podlahové kúrenie v celom byte/sólo pre každý byt je zaliate poterom, na ktorý sa položí konečná podlahová krytina( tá je v réžii kupujúceho).

d/ Rekuperácia sólo pre každý byt.

e/ Predpríprava na krb alebo krbovú pec je hotová. 

f/  Klimatizácia v hale s kuchyňou, predpríprava je hotová(vnútorná klimatizácia v réžii kupujúceho) 

g/ Bezpečnostné dvere.

h/ Sadrové stierky stien.

i/  Dverové puzdra pre posuvné dvere 2x.

j/  Elektricky ovládaná garážová brána s diaľkovým ovládaním.

k/ Elektricky ovládaná vstupná brána do dvora s diaľkovým ovládaním.

l/  Centrálny vysávač v celom dome.

m/Internet a TV budú zabezpečené diaľkovým prenosom (satelit a pod.).

n/ Do marca 2020 bude realizovaný aj osobný výťah pre celý dom.

o/ K domu bude sprístupnený pozemok za domom. 

p/ Energetický certifikát „A“      

Dom je murovaný a zateplený s vynikajúcou nízkoenergetickou náročnosťou / celková hrúbka stien 50 – 80 cm/. V cene je aj podiel na pozemku.

IS: Elektrina je sólo pre každý byt, tepelnú strojovňu a spoločné priestory, voda je zo spoločnej studne (130 m vrt), žumpa, tepelné čerpadlo a TÚV.

DOKONČENIE A SPRÁVA:

Všetky dokončovacie práce v celom objekte a na pozemku patria do výlučnej kompetencie súčasného majiteľa. Dokončenie vnútorného vybavenia si hradí klient.

Bytová správa celej stavby a nehnuteľnosti patrí do výlučnej kompetencie súčasného majiteľa. Objekt je stavebne na 95 % ukončený.

Byty sú pripravené k odovzdaniu budúcemu majiteľovi.

Kolaudácia je v procese od novembra 2019

Kompletná možnosť nasťahovania do bytu po kolaudácii.

LOKALITA: Rača Vám ponúka kompletné služby mesta. Do 15 minút pešou chôdzou nájdete  materské školy, základné školy, potraviny Terno, Delia, Račianske trhovisko, poštu, evanjelický kostol, kultúrny dom i detské ihrisko, amfiteáter a letné kúpalisko Rača. Najbližšia autobusová zastávka je vzdialená 900 m. Električková zastávka je vzdialená cca 5 minút cesty autom. V okolí RD sú karpatské lesy, cez ktoré vedú mnohé turistické chodníčky. Môžete sa tak vydať na nenáročnú turistiku napríklad na najbližšiu vyhliadku Malá Baňa.

Tieto byty Vám vrelo odporúčam, spĺňajú potreby aj náročnejšieho klienta, nachádzajú sa v krásnom prostredí Karpát a samotný majiteľ i staviteľ zároveň si dáva poctivo záležať na každom jednom detaily a precíznosti stavby.

V prípade financovania nehnuteľnosti bankou Vám  vieme zabezpečiť komplexný servis cez našich vysoko kvalifikovaných finančných sprostredkovateľov.

Pre viac informácií o danej nehnuteľnosti a obhliadky ma neváhajte kontaktovať.

Miroslav Balún – RTA,s.r.o.
mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
mobil: 0905 413 793