Rodinný dom, Dobrá Voda

Cena dohodou 

Lokalita: Dobrá Voda

Aktualizácia: 3.10.2014 08:43:16

Zastavaná plocha: 221 m2

Úžitková plocha: 320 m2

Pozemok: 302 m2 

 

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Existujúca stavba je v súčastnosti nevyužívaný rodinný dom, nakoľko sa jedná o technicky zastaralý objekt v zlom statickom stave. Investičným zámerom je existujúci rodinný dom odstrániť. Na jeho mieste je navrhnutá stavba využívaná ako polyfunkcia. Kde prízemie objektu sa uvažuje využívať na (bývanie, alt. služby CUKRÁREŇ, KAVIAREŇ, ZMRZLINA ...) Poschodie objektu je navrhnuté na bývanie. Podlahová plocha bývanie prízemie : 161,71 m2. Podlahová plocha služby prízemie : 161,7 m2. Podlahová plocha bývanie poschodie : 157,52 m2.

Zastavaná plocha objektu : 221,13 m2. Celková výmera parcely : 302 m2. Obec Dobrá Voda sa nachádza v okrese Trnava, leží v severnej časti Malých Karpát, na juhovýchodnom okraji, vo vnútro horskej Dobrovodskej kotlinke, obklopenej lesom, cez ktorú preteká potok Blava s prítokom Mariášom. Stred obce je v nadmorskej výške 248 m. n. m. a je najvyššie položenou obcou v Trnavskom okrese.

V chotári obce sa nachádza Dobrovodský kras - krasové územie (80 km štvorcových), v ktorom sú zaujímavé krasové útvary: krasová vyvieračka Mariáš, občasná vyvieračka pod Bacharkou, jaskyne /neprístupné/ Klenová a Slopy, krasové jamy na Uhliskách a v Hlbokom dole, ponory a závrtové jazierka. Cez stred obce preteká potok Blava, s prítokom Mariáš. Existujúca stavba sa nachádza v centre dediny.

S pozemkom súvisí jazierko z potoka Blava, kde sú umelo chované ryby, kačky. Ponúkame možnosť rekonštrukcie s overenou stavebnou firmou podľa spracovaného projektu.